Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - muži
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Moravská liga
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Jihomoravská liga mužů
Podzim - 1. kolo
21.9.2014
11:00
LA002
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Újezd u Brna
Roman Bauer
,
Václav Horáček
,
21.9.2014
11:00
LA003
Sokol Hostěrádky
-
Slavoj Třešť
Dominik Florián
,
Jiří Dolina
,
20.9.2014
15:00
LA004
SK Kuřim B
-
Sokol Dolní Cerekev
Bedřich Nehyba
,
Jiří Prudký
,
21.9.2014
17:00
LA005
SK HC Tišnov
-
Sokol Nové Bránice
Dominik Florián
,
Tomáš Kubát
,
21.9.2014
16:00
LA006
Sokol Sokolnice
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
Podzim - 2. kolo
28.9.2014
11:00
LA007
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Jiří Matuška
,
Kristýna Zezulová
,
28.9.2014
10:30
LA008
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Sokolnice
Oldřich Jelínek
,
Břetislav Kotulán
,
27.9.2014
17:00
LA009
Sokol Dolní Cerekev
-
SK HC Tišnov
Roman Bauer
,
Dominik Florián
,
28.9.2014
10:00
LA010
SK Kuřim B
-
Slavoj Třešť
Lukáš Burčík
,
Tomáš Kubát
,
27.9.2014
15:00
LA011
Sokol Hostěrádky
-
Sokol Újezd u Brna
Lukáš Burčík
,
Zdenek Teller
,
Podzim - 3. kolo
4.10.2014
12:00
LA013
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
5.10.2014
17:30
LA015
SK Kuřim B
-
Sokol Újezd u Brna
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
5.10.2014
17:00
LA016
SK HC Tišnov
-
Slavoj Třešť
Michal Hanák
,
Jan Timco
,
5.10.2014
16:00
LA017
Sokol Sokolnice
-
Sokol Dolní Cerekev
Petr Směja
,
Jiří Matuška
,
4.10.2014
11:00
LA018
Sokol Nové Bránice
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Michal Hanák
,
Lucie Zbožínková
,
Podzim - 4. kolo
12.10.2014
13:00
LA019
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
Sokol Nové Bránice
Oldřich Jelínek
,
Bedřich Nehyba
,
11.10.2014
17:00
LA020
Sokol Dolní Cerekev
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Daniel Douda
,
Martin Ševčík
,
12.10.2014
15:00
LA021
Slavoj Třešť
-
Sokol Sokolnice
Karolína Kloudová
,
Kristýna Zezulová
,
12.10.2014
15:30
LA022
Sokol Újezd u Brna
-
SK HC Tišnov
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
12.10.2014
17:45
LA024
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Hostěrádky
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
Podzim - 5. kolo
19.10.2014
11:00
LA025
Sokol Hostěrádky
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Jiří Matuška
,
Jiří Dolina
,
19.10.2014
17:00
LA026
SK Kuřim B
-
SHC Maloměřice "B"
Václav Horáček
,
Milan Letev
,
19.10.2014
16:00
LA028
Sokol Sokolnice
-
Sokol Újezd u Brna
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
18.10.2014
17:00
LA029
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Slavoj Třešť
Adam Beneš
,
Zdeněk Řeháček
,
19.10.2014
10:30
LA030
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Dolní Cerekev
Lukáš Burčík
,
Patrick Netík
,
Podzim - 6. kolo
26.10.2014
11:00
LA031
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
Sokol Dolní Cerekev
Lukáš Burčík
,
Petr Kremláček
,
25.10.2014
15:30
LA032
Slavoj Třešť
-
Sokol Nové Bránice
Josef Holenda
,
26.10.2014
11:00
LA033
Sokol Újezd u Brna
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Oldřich Jelínek
,
Břetislav Kotulán
,
26.10.2014
11:00
LA035
SHC Maloměřice "B"
-
SK HC Tišnov
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
24.10.2014
20:30
LA036
Sokol Hostěrádky
-
SK Kuřim B
Karolína Kloudová
,
Kristýna Zezulová
,
Podzim - 7. kolo
8.11.2014
11:30
LA037
SK Kuřim B
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
9.11.2014
17:00
LA038
SK HC Tišnov
-
Sokol Hostěrádky
Lukáš Burčík
,
Tomáš Kubát
,
9.11.2014
16:00
LA039
Sokol Sokolnice
-
SHC Maloměřice "B"
Břetislav Jurečka
,
Petr Směja
,
9.11.2014
10:30
LA041
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Újezd u Brna
Jiří Matuška
,
Břetislav Kotulán
,
8.11.2014
17:00
LA042
Sokol Dolní Cerekev
-
Slavoj Třešť
Adam Beneš
,
Petr Laštovička
,
Podzim - 8. kolo
16.11.2014
15:00
LA043
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
Slavoj Třešť
Petr Směja
,
Jan Timco
,
16.11.2014
10:30
LA044
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Dolní Cerekev
Oldřich Jelínek
,
Bedřich Nehyba
,
16.11.2014
11:00
LA046
SHC Maloměřice "B"
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
14.9.2014
11:00
LA047
Sokol Hostěrádky
-
Sokol Sokolnice
Břetislav Kotulán
,
Jiří Prudký
,
16.11.2014
17:00
LA048
SK Kuřim B
-
SK HC Tišnov
Milan Letev
,
Patrick Netík
,
Podzim - 9. kolo
7.12.2014
17:00
LA049
SK HC Tišnov
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Václav Horáček
,
Jiří Novotný
,
22.11.2014
16:00
LA050
Sokol Sokolnice
-
SK Kuřim B
Jaroslav Hanych
,
Jan Timco
,
22.11.2014
15:00
LA051
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol Hostěrádky
Karolína Kloudová
,
Kristýna Zezulová
,
23.11.2014
10:30
LA052
Sokol Nové Bránice
-
SHC Maloměřice "B"
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
23.11.2014
17:00
LA054
Slavoj Třešť
-
Sokol Újezd u Brna
Oldřich Jelínek
,
Břetislav Kotulán
,
Podzim - 10. kolo
29.11.2014
18:00
LA055
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
Sokol Újezd u Brna
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
29.11.2014
11:00
LA057
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Dolní Cerekev
Michal Hanák
,
Patrick Netík
,
29.11.2014
17:00
LA058
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Hostěrádky
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
29.11.2014
14:30
LA059
SK Kuřim B
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Václav Horáček
,
Zdenek Teller
,
30.11.2014
17:00
LA060
SK HC Tišnov
-
Sokol Sokolnice
Roman Bauer
,
Michal Hanák
,
Podzim - 11. kolo
2.11.2014
16:00
LA061
Sokol Sokolnice
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Petr Směja
,
Jan Timco
,
2.11.2014
17:00
LA062
Jiskra Havlíčkův Brod
-
SK HC Tišnov
Jiří Dolejší
,
Jiří Dolejší
,
2.11.2014
10:30
LA063
Sokol Nové Bránice
-
SK Kuřim B
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
1.11.2014
17:00
LA064
Sokol Dolní Cerekev
-
Sokol Hostěrádky
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
1.11.2014
17:00
LA065
Slavoj Třešť
-
SHC Maloměřice "B"
Josef Holenda
,
Jaro - 12. kolo
17.5.2015
11:00
LA068
Sokol Újezd u Brna
-
SHC Maloměřice "B"
Jiří Prudký
,
Petr Směja
,
16.5.2015
17:00
LA069
Slavoj Třešť
-
Sokol Hostěrádky
Adam Beneš
,
Petr Laštovička
,
3.6.2015
17:00
LA070
Sokol Dolní Cerekev
-
SK Kuřim B
Václav Horáček
,
Michal Hanák
,
17.5.2015
10:30
LA071
Sokol Nové Bránice
-
SK HC Tišnov
Daniel Douda
,
Milan Letev
,
16.5.2015
17:00
LA072
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol Sokolnice
Ondřej Červinka
,
Jiří Dolejší
,
Jaro - 13. kolo
23.5.2015
17:00
LA073
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Adam Beneš
,
Zdeněk Tůma
,
24.5.2015
16:00
LA074
Sokol Sokolnice
-
Sokol Nové Bránice
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
24.5.2015
17:00
LA075
SK HC Tišnov
-
Sokol Dolní Cerekev
Václav Horáček
,
Jiří Novotný
,
23.5.2015
17:00
LA076
Slavoj Třešť
-
SK Kuřim B
Zdeněk Řeháček
,
Stanislav Chalupa
,
30.5.2015
16:00
LA077
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Hostěrádky
Lucie Zbožínková
,
Jaro - 14. kolo
31.5.2015
15:00
LA079
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
SHC Maloměřice "B"
Adam Beneš
,
Petr Laštovička
,
31.5.2015
11:00
LA081
Sokol Újezd u Brna
-
SK Kuřim B
Daniel Douda
,
Jan Timco
,
30.5.2015
17:00
LA082
Slavoj Třešť
-
SK HC Tišnov
Josef Čapek
,
Jiří Větrovský
,
30.5.2015
17:00
LA083
Sokol Dolní Cerekev
-
Sokol Sokolnice
Adam Beneš
,
Petr Laštovička
,
31.5.2015
15:00
LA084
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol Nové Bránice
Josef Holenda
,
Jiří Dolejší
,
Jaro - 15. kolo
3.5.2015
10:30
LA085
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Jindřich Berger
,
Jan Timco
,
2.5.2015
17:00
LA086
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol Dolní Cerekev
Alois Prokop
,
Josef Holenda
,
3.5.2015
16:00
LA087
Sokol Sokolnice
-
Slavoj Třešť
Jiří Matuška
,
Josef Stoklasa
,
3.5.2015
17:00
LA088
SK HC Tišnov
-
Sokol Újezd u Brna
Filip Procházka
,
Michal Hanák
,
3.5.2015
11:00
LA090
Sokol Hostěrádky
-
SHC Maloměřice "B"
Tomáš Kubát
,
Josef Stoklasa
,
Jaro - 16. kolo
15.3.2015
15:00
LA091
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
Sokol Hostěrádky
Adam Beneš
,
Petr Laštovička
,
15.3.2015
12:00
LA092
SHC Maloměřice "B"
-
SK Kuřim B
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
15.3.2015
14:00
LA094
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Sokolnice
Jiří Prudký
,
Jiří Matuška
,
15.3.2015
17:00
LA095
Slavoj Třešť
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Radomír Bartušek
,
Alois Prokop
,
8.3.2015
15:00
LA096
Sokol Dolní Cerekev
-
Sokol Nové Bránice
Petr Směja
,
Lucie Zbožínková
,
Jaro - 17. kolo
22.3.2015
16:00
LA097
Sokol Dolní Cerekev
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Jaroslav Hanych
,
Martin Ševčík
,
22.3.2015
10:30
LA098
Sokol Nové Bránice
-
Slavoj Třešť
Jiří Prudký
,
Jan Timco
,
8.3.2015
15:00
LA099
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol Újezd u Brna
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
22.3.2015
17:00
LA101
SK HC Tišnov
-
SHC Maloměřice "B"
Petr Směja
,
Jiří Prudký
,
7.5.2015
20:00
LA102
SK Kuřim B
-
Sokol Hostěrádky
Dominik Florián
,
Michal Hanák
,
Jaro - 18. kolo
1.5.2015
19:00
LA103
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
SK Kuřim B
Petr Laštovička
,
Josef Holenda
,
7.6.2015
11:00
LA104
Sokol Hostěrádky
-
SK HC Tišnov
Filip Procházka
,
Michal Hanák
,
28.3.2015
12:00
LA105
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Sokolnice
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
29.3.2015
12:30
LA107
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Nové Bránice
Oldřich Jelínek
,
Jiří Prudký
,
29.3.2015
16:30
LA108
Slavoj Třešť
-
Sokol Dolní Cerekev
Stanislav Chalupa
,
Adam Beneš
,
Jaro - 19. kolo
11.4.2015
17:00
LA109
Slavoj Třešť
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Jiří Prudký
,
Jiří Matuška
,
11.4.2015
17:00
LA110
Sokol Dolní Cerekev
-
Sokol Újezd u Brna
Adam Beneš
,
Petr Laštovička
,
11.4.2015
13:00
LA112
Jiskra Havlíčkův Brod
-
SHC Maloměřice "B"
Ondřej Červinka
,
Jiří Dolejší
,
12.4.2015
16:00
LA113
Sokol Sokolnice
-
Sokol Hostěrádky
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
3.6.2015
19:00
LA114
SK HC Tišnov
-
SK Kuřim B
Michal Hanák
,
David Šlezingr
,
Jaro - 20. kolo
19.4.2015
11:30
LA115
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
SK HC Tišnov
Adam Beneš
,
Stanislav Chalupa
,
18.4.2015
12:00
LA116
SK Kuřim B
-
Sokol Sokolnice
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
19.4.2015
11:00
LA117
Sokol Hostěrádky
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
19.4.2015
11:30
LA118
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Nové Bránice
Petr Směja
,
Lucie Zbožínková
,
19.4.2015
11:00
LA120
Sokol Újezd u Brna
-
Slavoj Třešť
Otakar Bujnoch
,
Jiří Matuška
,
Jaro - 21. kolo
26.4.2015
14:30
LA121
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Oldřich Jelínek
,
Břetislav Kotulán
,
25.4.2015
17:00
LA123
Sokol Dolní Cerekev
-
SHC Maloměřice "B"
Jiří Dolejší
,
Zdeněk Tůma
,
26.4.2015
11:00
LA124
Sokol Hostěrádky
-
Sokol Nové Bránice
Dominik Florián
,
Petr Kremláček
,
25.4.2015
13:00
LA125
Jiskra Havlíčkův Brod
-
SK Kuřim B
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
26.4.2015
16:00
LA126
Sokol Sokolnice
-
SK HC Tišnov
Roman Bauer
,
Zdenek Teller
,
Jaro - 22. kolo
10.5.2015
11:00
LA127
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
Sokol Sokolnice
Adam Beneš
,
Petr Laštovička
,
10.5.2015
11:00
LA128
SK HC Tišnov
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Václav Horáček
,
Milan Letev
,
8.5.2015
12:00
LA129
SK Kuřim B
-
Sokol Nové Bránice
Václav Horáček
,
Jiří Novotný
,
10.5.2015
11:00
LA130
Sokol Hostěrádky
-
Sokol Dolní Cerekev
Břetislav Kotulán
,
Oldřich Jelínek
,
10.5.2015
10:30
LA131
SHC Maloměřice "B"
-
Slavoj Třešť
Jiří Špunar
,
David Šlezingr
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.