Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - muži
Rozpis soutěže
KU o přeborníka Kraje Vysočina
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga
Krajské školní ligy
Tomáš Augustýn
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
29.1.2018
Koučovaná utkání
1.liga muži
22.3. 18:00
AB102
Sokol Nové Veselí - Chodov
35 : 31
1.liga starší dorostenci
21.3. 20:00
AG102
Sokol Nové Veselí - HK Lovosice
32 : 27
1.liga mladší dorostenci
21.3. 18:00
AJ102
Sokol Nové Veselí - HK Lovosice
29 : 20
Žákovská liga starších žáků
3.5. 15:20
AO269
Strakonice - Sokol Nové Veselí A
23 : 28
3.5. 12:35
AO266
Sokol Nové Veselí A - Náchod
27 : 11
3.5. 09:50
AO263
Talent A - Sokol Nové Veselí A
24 : 19
3.5. 08:00
AO261
Sokol Nové Veselí A - Telnice
31 : 17
21.3. 16:15
AO170
Karviná A - Sokol Nové Veselí A
32 : 19
21.3. 13:30
AO167
Sokol Nové Veselí A - Uherské Hradiště
21 : 18
21.3. 10:45
AO164
Sokol Nové Veselí A - Jičín
23 : 18
21.3. 08:00
AO161
Liberec A - Sokol Nové Veselí A
23 : 25
28.2. 17:15
AO150
STM Olomouc - Sokol Nové Veselí A
18 : 17
28.2. 14:30
AO147
Sokol Nové Veselí A - Sokol Úvaly A
27 : 18
28.2. 11:45
AO144
Sokol Nové Veselí A - TJ Sokol Centrum Haná
16 : 20
28.2. 09:00
AO141
Pardubice - Sokol Nové Veselí A
18 : 29
8.2. 16:00
AO079
Sokol Nové Veselí A - Chodov
22 : 12
8.2. 14:00
AO077
Loko Louny - Sokol Nové Veselí A
17 : 19
8.2. 12:00
AO075
Sokol Nové Veselí A - F.-Místek A
25 : 19
8.2. 09:00
AO072
Zlín A - Sokol Nové Veselí A
13 : 17
17.1. 17:00
AO039
Sokol Nové Veselí A - Kopřivnice A
26 : 24
17.1. 15:00
AO037
V. Bystřice - Sokol Nové Veselí A
18 : 25
17.1. 13:00
AO035
Sokol Nové Veselí A - TJ Sokol Bělá
19 : 15
17.1. 10:00
AO032
Dukla Praha - Sokol Nové Veselí A
29 : 19
Liga Vysočiny - starší žáci
24.5. 11:20
JB042
Sokol Nové Veselí B - Sokol V. Meziříčí
10 : 14
24.5. 09:45
JB039
Sokol Nové Veselí B - Sokol Nové Veselí A
11 : 22
24.5. 09:05
JB038
Sokol Nové Veselí A - Sokol V. Meziříčí
25 : 6
26.4. 12:20
JB036
Havl. Brod - Sokol Nové Veselí A
21 : 13
26.4. 11:40
JB035
Sokol V. Meziříčí - Sokol Nové Veselí B
14 : 21
26.4. 11:00
JB034
Sokol Nové Veselí B - Havl. Brod
22 : 23
26.4. 10:20
JB033
Sokol V. Meziříčí - Sokol Nové Veselí A
10 : 29
Další
Předchozí kola
Kvalifikační utkání - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - H.Brod
20 : 24
Tabulka střelců
Jan Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
6
Jakub Suchánek
Jiskra Havlíčkův Brod
6
Jakub Semenec
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
5
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Drozd
Jiskra Havlíčkův Brod
3
Jan Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
2
Jakub Semenec
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
4
Tomáš Zich
Jiskra Havlíčkův Brod
2
René Vondra
Jiskra Havlíčkův Brod
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.