Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - muži
Rozpis soutěže
KU o přeborníka Kraje Vysočina
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga
Krajské školní ligy
Denis Polívka
Post
Mateřský klub
TJ Sparta Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
89
Starty
2.liga muži SVČ
18.04. [AD116]
Liberec - Kolín
39 : 26
1 branek
11.04. [AD113]
Kolín - HK Lovosice B
27 : 29
1 branek
14.03. [AD094]
Ml. Boleslav - Kolín
27 : 17
5 branek
07.03. [AD087]
Kolín - 1.HC Pardubice
31 : 23
1 branek
21.02. [AD074]
Kolín - TJ Sokol Bělá
35 : 24
3 branek
06.12. [AD061]
Kolín - Jablonec
22 : 23
0 branek
30.11. [AD060]
Libčice n. Vlt. - Kolín
29 : 22
3 branek
22.11. [AD050]
Kolín - Liberec
28 : 23
0 branek
12.10. [AD021]
1.HC Pardubice - Kolín
26 : 28
4 branek
27.09. [AD008]
TJ Sokol Bělá - Kolín
24 : 31
4 branek
Český pohár mužů
14.09. [AM037]
Kutná Hora - Dvůr Králové
12 : 20
1 branek
31.08. [AM012]
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
33 : 30
6 branek
Společná regionální liga mužů
24.05. [CR040]
Kutná Hora - Ml. Boleslav B
26 : 24
8 branek
10.05. [CR034]
Kutná Hora - Ledeč n.S.
32 : 17
5 branek
19.04. [CR025]
Wendy Mělník - Kutná Hora
14 : 25
1 branek
11.04. [CR022]
Kutná Hora - L.Vršovice
27 : 30
7 branek
05.04. [CR028]
HK B Most - Kutná Hora
27 : 22
8 branek
02.11. [CR001]
L.Vršovice - Kutná Hora
25 : 22
15 branek
25.10. [CR019]
Ml. Boleslav B - Kutná Hora
29 : 29
3 branek
19.10. [CR016]
Kutná Hora - S.Vršovice B
25 : 19
1 branek
05.10. [CR010]
Kutná Hora - HK B Most
27 : 21
8 branek
21.09. [CR004]
Kutná Hora - Wendy Mělník
17 : 18
4 branek
Předchozí kola
Kvalifikační utkání - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - H.Brod
20 : 24
Tabulka střelců
Jan Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
6
Jakub Suchánek
Jiskra Havlíčkův Brod
6
Jakub Semenec
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
5
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Drozd
Jiskra Havlíčkův Brod
3
Jan Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
2
Jakub Semenec
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
4
Tomáš Zich
Jiskra Havlíčkův Brod
2
René Vondra
Jiskra Havlíčkův Brod
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.