Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - muži
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Moravská liga
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Ondřej Křivánek
Sokol Nové Bránice
49
Kristian Kolář
SHC Maloměřice "B"
48
Jiří Houček
Sokol Dolní Cerekev
48
René Vondra
Jiskra Havlíčkův Brod
47
Michal Kučera
Sokol Újezd u Brna
43
Kryštof Jetleb
Sokol Dolní Cerekev
43
Michal Slavíček
SK HC Tišnov
41
Jiří Čermák
SK Kuřim B
41
Roman Šubík
SK Kuřim B
40
Petr Veselý
SK HC Tišnov
39
Martin Mašek
Sokol Dolní Cerekev
39
Jan Máca
Sokol Sokolnice
38
Luboš Havelka
SHC Maloměřice "B"
38
Vítek Pivoňka
Slavoj Třešť
37
Martin Maštalíř
Sokol Újezd u Brna
37
Petr Kameník
Sokol Dolní Cerekev
37
Lukáš Kacafírek
Slavoj Třešť
37
Jan Janků
SHC Maloměřice "B"
37
Tomáš Kubát
Sokol Újezd u Brna
36
Michal Čermák
SHC Maloměřice "B"
34
Jaromír Chocholáč
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
33
Miroslav Hégr
Sokol Hostěrádky
33
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
32
Luboš Pivoňka
Slavoj Třešť
31
Ondřej Navrátil
SK Kuřim B
31
Jakub Holínka
Sokol Hostěrádky
31
Gábor Zelovich
SHC Maloměřice "B"
30
Jan Kopřiva
SK Kuřim B
30
Petr Jirsa
Sokol Dolní Cerekev
30
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
29
Stanislav Rezek
Jiskra Havlíčkův Brod
28
Patrik Bartoš
Sokol Újezd u Brna
28
Jiří Rajmic
Sokol Újezd u Brna
27
Marcel Pokorný
Sokol Hostěrádky
27
Martin Jirák
SHC Maloměřice "B"
27
Martin Drozd
Jiskra Havlíčkův Brod
27
Jiří Klíč
SK HC Tišnov
25
Jan Pivoňka
Slavoj Třešť
24
Martin Kališ
Sokol Nové Bránice
24
Vojtěch Jirsa
Sokol Dolní Cerekev
24
Zpět
Další
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Třešť - Tišnov
24 : 31
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
25 : 26
video
online
Újezd u Brna - SK Kuřim B
26 : 32
video
online
H.Brod - Nové Bránice
27 : 18
video
online
Bystřice n.P. - SHC Maloměřice B
26 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
20
18
1
1
594 : 449
37
2
Tišnov
20
15
1
4
574 : 481
31
3
Sokolnice
20
15
0
5
582 : 527
30
4
Nové Bránice
20
13
2
5
502 : 395
28
5
D. Cerekev
20
10
2
8
500 : 463
22
6
SK Kuřim B
20
8
1
11
449 : 496
17
7
Hostěrádky
20
6
0
14
432 : 528
12
8
SHC Maloměřice B
20
6
1
13
539 : 579
12
9
Bystřice n.P.
20
5
1
14
398 : 485
11
10
Třešť
20
4
4
12
506 : 561
11
11
Újezd u Brna
20
3
1
16
496 : 608
7
Tabulka střelců
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
168
Jan Matějů
Jiskra Havlíčkův Brod
158
Stanislav Mrkvica
Sokol Sokolnice
149
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
33
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
32
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Máca
Sokol Sokolnice
58
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
54
Pavel Rýdlo
Sokol Nové Bránice
52
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.