Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
SRL
Liga Vysočiny - muži
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga
Krajské školní ligy
Jiří Horák
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
16.5. 18:00
AA195
Gumárny Zubří - Dukla Praha
31 : 23
10.5. 10:15
AA185
M.A.T. Plzeň - A.S.A. Lovosice
26 : 18
12.4. 10:25
AA165
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
35 : 17
29.3. 11:00
AA156
HC Zlín - Tatran Litovel
23 : 22
28.3. 20:00
AA133
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
27 : 23
7.3. 18:00
AA123
HC Zlín - Gumárny Zubří
27 : 36
1.3. 10:30
AA120
Ronal Jičín - Dukla Praha
24 : 23
8.2. 17:00
AA100
SKP Frýdek-Místek - Baník OKD Karviná
36 : 27
20.12. 18:00
AA092
Gumárny Zubří - Cement Hranice
30 : 23
6.12. 16:30
AA082
Dukla Praha - A.S.A. Lovosice
22 : 25
23.11. 10:30
AA072
Sokol Přerov - SKP Frýdek-Místek
30 : 38
16.11. 17:00
AA061
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
26 : 21
26.10. 10:30
AA045
Baník OKD Karviná - KP Brno
31 : 28
11.10. 18:00
AA035
Gumárny Zubří - A.S.A. Lovosice
36 : 21
28.9. 16:00
AA020
HC Zlín - Sokol Přerov
39 : 22
20.9. 18:00
AA013
Gumárny Zubří - M.A.T. Plzeň
23 : 18
11.9. 19:00
AA008
KP Brno - SKP Frýdek-Místek
27 : 23
7.9. 10:30
AA004
Cement Hranice - HC Zlín
25 : 20
1.liga muži
18.4. 17:00
AB115
Jičín "B" - Dvůr Králové
25 : 23
2.liga muži JM
21.3. 16:30
AE101
Brno B - Maloměřice
31 : 34
2.liga muži SM
7.12. 17:00
AF062
L.Zubří - Hlučín
29 : 18
1.liga starší dorostenci
21.3. 14:30
AG101
Handball KP Brno - Karviná
26 : 31
2.liga starší dorostenci M
11.4. 12:00
AI109
Zlín - Litovel
29 : 18
1.liga mladší dorostenci
18.4. 15:00
AJ115
Jičín - D.Králové
37 : 24
11.4. 14:00
AJ109
Zlín - Jičín
27 : 27
2.liga mladší dorostenci M
21.3. 12:30
AL101
KP Brno - Rožnov p.R.
26 : 27
Český pohár mužů
18.3. 17:30
AM080
Cement Hranice - A.S.A. Lovosice
24 : 27
10.12. 18:00
AM067
Tatran Litovel - SKP Frýdek-Místek
26 : 30
17.11. 15:00
AM062
Uničov A - Tatran Litovel
28 : 32
W.H.I.L.
8.5. 14:30
AW138
Sokol Poruba - Slavia Praha
32 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Wendy Mělník
31 : 24
video
online
Kutná Hora - Ml. Boleslav B
26 : 24
video
online
L.Vršovice - S.Vršovice B
25 : 19
video
online
Wendy Mělník - S.Vršovice B
33 : 29
video
online
L.Vršovice - Ledeč n.S.
26 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ml. Boleslav B
12
9
1
2
322 : 255
19
2
L.Vršovice
12
9
0
3
321 : 298
18
3
Kutná Hora
12
5
2
5
274 : 256
12
4
Ledeč n.S.
12
5
2
5
272 : 292
12
5
Wendy Mělník
12
5
0
7
287 : 298
10
6
HK B Most
12
4
1
7
280 : 310
9
7
S.Vršovice B
12
2
0
10
259 : 306
4
Tabulka střelců
Karel Grůša
TJ AŠ Ml. Boleslav B
70
Pavel Kotisa
Lokomotiva Vršovice
64
Jan Balcer
Lokomotiva Vršovice
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Denis Polívka
TJ Sparta Kutná Hora
16
Jan Balcer
Lokomotiva Vršovice
16
Michal Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Brož
TJ Sparta Kutná Hora
42
Jan Běloch
Wendy Mělník
26
Antonín Sucharda
TJ AŠ Ml. Boleslav B
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.