Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
SRL
Liga Vysočiny - muži
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga
Krajské školní ligy
Božetěch Tvarůžek
Mateřský klub
Sokol Klimkovice
Rok narození
1948
Typ licence
Licence C
Platnost licence
12.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár mužů
31.8. 16:00
AM016
L.Zubří - Ostrava
24 : 19
Žákovská liga starších žáků
11.4. 16:15
AO210
Kutná Hora - Zubří A
8 : 31
11.4. 15:20
AO209
Sokol Nové Veselí A - HK B Most
29 : 22
11.4. 13:30
AO207
Zubří A - Sokol Nové Veselí A
21 : 16
11.4. 12:35
AO206
HK B Most - Litovel
25 : 26
11.4. 10:45
AO204
Zubří A - Litovel
28 : 18
11.4. 09:50
AO203
Kutná Hora - HK B Most
20 : 23
11.4. 08:00
AO201
HK B Most - Zubří A
14 : 26
MSL muži
7.6. 10:00
NA086
Trnávka - Orlová
31 : 20
30.5. 10:00
NA083
Třinec - Paskov
31 : 29
9.5. 18:00
NA067
Paskov - Krmelín
23 : 27
3.5. 14:30
NA065
Suchdol n/O - Paskov
30 : 24
2.5. 10:30
NA061
Třinec - Trnávka
26 : 35
26.4. 10:00
NA056
Trnávka - Paskov
38 : 23
26.10. 10:30
NA031
Krmelín - Trnávka
32 : 23
19.10. 14:30
NA030
Suchdol n/O - Krmelín
24 : 26
12.10. 14:30
NA021
Suchdol n/O - Trnávka
32 : 20
5.10. 10:00
NA016
Trnávka - Třinec
31 : 10
28.9. 14:30
NA012
Suchdol n/O - Nový Jičín
30 : 22
MSL starší žáci SKUPINA A
16.5. 10:20
NB045
F.-Místek A - Polanka
35 : 19
5.5. 16:30
NB058
Ostrava - Karviná A
7 : 45
16.11. 10:20
NB030
Polanka - F.-Místek A
15 : 23
8.11. 13:30
NB027
Karviná A - Kopřivnice A
28 : 26
14.10. 17:00
NB016
Ostrava - Polanka
22 : 32
11.10. 10:00
NB015
F.-Místek A - Polanka
40 : 24
23.9. 17:00
NB007
Kopřivnice A - Ostrava
42 : 14
14.9. 10:20
NB001
Polanka - Ostrava
36 : 17
nezadáno
NB021
Kopřivnice A - Polanka
39 : 14
MSL mladší žáci SKUPINA A
6.6. 10:30
NC038
Karviná A - Polanka A
44 : 22
6.6. 09:00
NC039
Karviná B - F.-Místek A
21 : 39
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Wendy Mělník
31 : 24
video
online
Kutná Hora - Ml. Boleslav B
26 : 24
video
online
L.Vršovice - S.Vršovice B
25 : 19
video
online
Wendy Mělník - S.Vršovice B
33 : 29
video
online
L.Vršovice - Ledeč n.S.
26 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ml. Boleslav B
12
9
1
2
322 : 255
19
2
L.Vršovice
12
9
0
3
321 : 298
18
3
Kutná Hora
12
5
2
5
274 : 256
12
4
Ledeč n.S.
12
5
2
5
272 : 292
12
5
Wendy Mělník
12
5
0
7
287 : 298
10
6
HK B Most
12
4
1
7
280 : 310
9
7
S.Vršovice B
12
2
0
10
259 : 306
4
Tabulka střelců
Karel Grůša
TJ AŠ Ml. Boleslav B
70
Pavel Kotisa
Lokomotiva Vršovice
64
Jan Balcer
Lokomotiva Vršovice
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Denis Polívka
TJ Sparta Kutná Hora
16
Jan Balcer
Lokomotiva Vršovice
16
Michal Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Brož
TJ Sparta Kutná Hora
42
Jan Běloch
Wendy Mělník
26
Antonín Sucharda
TJ AŠ Ml. Boleslav B
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.