Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - muži
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Moravská liga
Krajské školní ligy
Kamil Navrátil
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
15.3. 17:00
AC094
VŠ Plzeň - Sokol Kobylisy
19 : 24
15.3. 15:00
AC091
Starý Plzenec - Chodov B
42 : 22
28.2. 18:00
AC082
Třeboň - Zruč n.S.
39 : 32
8.11. 15:30
AC042
Milevsko - Třeboň
25 : 40
12.10. 10:45
AC024
Sezimovo Ústí - Chodov B
27 : 14
5.10. 11:00
AC016
Zruč n.S. - Třeboň
33 : 34
2.liga muži SVČ
10.5. 16:00
AD130
HK Lovosice B - Loko Louny
37 : 36
26.4. 17:00
AD125
Slavia - Liberec
27 : 25
18.4. 15:00
AD120
Ml. Boleslav - 1.HC Pardubice
30 : 20
29.3. 17:30
AD106
Praha 4 - Slavia
36 : 27
22.3. 16:00
AD101
Libčice n. Vlt. - Ústí n.L.
25 : 24
14.2. 17:00
AD072
Slavia - Kolín
16 : 24
7.12. 17:00
AD065
1.HC Pardubice - Ústí n.L.
32 : 26
30.11. 16:00
AD060
Libčice n. Vlt. - Kolín
29 : 22
23.11. 19:00
AD051
Slavia - HK Lovosice B
26 : 34
22.11. 17:00
AD052
TJ Sokol Bělá - Ústí n.L.
26 : 26
15.11. 17:00
AD048
Liberec - Libčice n. Vlt.
25 : 27
26.10. 17:30
AD034
Praha 4 - Kolín
27 : 25
19.10. 15:00
AD029
Slavia - 1.HC Pardubice
30 : 22
28.9. 17:30
AD012
Praha 4 - Ústí n.L.
31 : 22
1.liga starší dorostenci
10.5. 14:00
AG130
HK Lovosice - Talent Plzeň
26 : 26
2.liga starší dorostenci Č
28.2. 16:00
AH082
Třeboň - 1.HK Dvůr Králové
20 : 23
12.10. 09:00
AH024
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Chodov
18 : 37
1.liga mladší dorostenci
10.5. 12:00
AJ130
HK Lovosice - Talent Plzeň
24 : 24
2.liga mladší dorostenci Č
7.12. 15:00
AK065
1.HC Pardubice - Sokol Šťáhlavy
34 : 29
22.11. 13:00
AK052
TJ Sokol Bělá p.B. - Sokol Šťáhlavy
27 : 27
15.11. 15:00
AK048
Liberec - TJ Sparta Kutná Hora
23 : 25
5.10. 09:00
AK016
TJ Sparta Kutná Hora - 1.HC Pardubice
28 : 36
Český pohár žen
7.9. 18:00
AN007
Astra - SVŠ Plzeň A
17 : 30
Žákovská liga starších žáků
8.2. 16:00
AO079
Sokol Nové Veselí A - Chodov
22 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Třešť - Tišnov
24 : 31
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
25 : 26
video
online
Újezd u Brna - SK Kuřim B
26 : 32
video
online
H.Brod - Nové Bránice
27 : 18
video
online
Bystřice n.P. - SHC Maloměřice B
26 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
20
18
1
1
594 : 449
37
2
Tišnov
20
15
1
4
574 : 481
31
3
Sokolnice
20
15
0
5
582 : 527
30
4
Nové Bránice
20
13
2
5
502 : 395
28
5
D. Cerekev
20
10
2
8
500 : 463
22
6
SK Kuřim B
20
8
1
11
449 : 496
17
7
Hostěrádky
20
6
0
14
432 : 528
12
8
SHC Maloměřice B
20
6
1
13
539 : 579
12
9
Bystřice n.P.
20
5
1
14
398 : 485
11
10
Třešť
20
4
4
12
506 : 561
11
11
Újezd u Brna
20
3
1
16
496 : 608
7
Tabulka střelců
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
168
Jan Matějů
Jiskra Havlíčkův Brod
158
Stanislav Mrkvica
Sokol Sokolnice
149
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
33
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
32
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Máca
Sokol Sokolnice
58
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
54
Pavel Rýdlo
Sokol Nové Bránice
52
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.