Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
SRL
Liga Vysočiny - muži
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga
Krajské školní ligy
Miroslav Matis
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
9.5. 17:00
AB132
Náchod - Olomouc
28 : 24
11.4. 18:00
AB113
Strakonice - Chodov
37 : 29
22.2. 15:00
AB077
Chodov - Olomouc
37 : 14
12.10. 17:00
AB023
Náchod - Sokol Nové Veselí
31 : 23
28.9. 17:00
AB009
Talent Plzeň "B" - Dvůr Králové
31 : 19
2 liga muži JZČ
22.2. 17:00
AC077
Chodov B - VŠ Plzeň
23 : 24
2.liga muži SVČ
10.5. 17:30
AD132
Praha 4 - Ml. Boleslav
23 : 27
22.3. 17:00
AD097
Loko Louny - Jablonec
36 : 26
4.10. 18:00
AD015
Liberec - Ml. Boleslav
25 : 27
2.liga starší dorostenci Č
11.4. 16:00
AH113
ČZ HBC Strakonice 1921 - Chodov
41 : 31
2.liga mladší dorostenci Č
9.5. 14:00
AK132
Náchod - Lokomotiva Vršovice
28 : 20
22.3. 14:30
AK097
Loko Louny - Chrudim
49 : 21
26.10. 15:00
AK036
HK B Most - Liberec
37 : 27
19.10. 15:00
AK025
HK B Most - Chrudim
34 : 6
4.10. 16:00
AK015
Liberec - Lokomotiva Vršovice
42 : 16
Český pohár žen
13.9. 11:00
AN016
Střešovice A - HC Plzeň
23 : 25
1.liga ženy
25.4. 15:00
AR160
Kobylisy - Slavia B
22 : 27
8.3. 14:00
AR130
Slavia B - Otrokovice
23 : 25
1.3. 12:00
AR122
S.Vršovice - J.Hradec
23 : 23
7.2. 14:00
AR104
HC Plzeň - Otrokovice
26 : 21
6.12. 17:30
AR072
Slavia B - J.Hradec
42 : 30
25.10. 13:00
AR030
Kobylisy - Zlín B
19 : 20
19.10. 13:00
AR025
Most B - Č.Budějovice
34 : 17
21.9. 16:00
AR001
S.Vršovice - Olomouc B
27 : 34
2.liga ženy Č
3.5. 17:00
AS118
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
25 : 25
28.2. 18:00
AS080
Turnov - Astra
26 : 21
1.liga starší dorostenky
8.3. 12:00
AU021
Slavia - SVŠ Plzeň
26 : 27
Liga starší dorostenky Č sk.A
18.10. 15:00
AUA010
DHK Baník Most - TJ AŠ Mladá Boleslav
33 : 16
21.9. 18:00
AUA001
S.Vršovice - DHK Baník Most
23 : 23
Liga starší dorostenky Č sk.B
25.10. 11:00
AUB013
Kobylisy - Sokol V. Meziříčí
26 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Wendy Mělník
31 : 24
video
online
Kutná Hora - Ml. Boleslav B
26 : 24
video
online
L.Vršovice - S.Vršovice B
25 : 19
video
online
Wendy Mělník - S.Vršovice B
33 : 29
video
online
L.Vršovice - Ledeč n.S.
26 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ml. Boleslav B
12
9
1
2
322 : 255
19
2
L.Vršovice
12
9
0
3
321 : 298
18
3
Kutná Hora
12
5
2
5
274 : 256
12
4
Ledeč n.S.
12
5
2
5
272 : 292
12
5
Wendy Mělník
12
5
0
7
287 : 298
10
6
HK B Most
12
4
1
7
280 : 310
9
7
S.Vršovice B
12
2
0
10
259 : 306
4
Tabulka střelců
Karel Grůša
TJ AŠ Ml. Boleslav B
70
Pavel Kotisa
Lokomotiva Vršovice
64
Jan Balcer
Lokomotiva Vršovice
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Denis Polívka
TJ Sparta Kutná Hora
16
Jan Balcer
Lokomotiva Vršovice
16
Michal Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Brož
TJ Sparta Kutná Hora
42
Jan Běloch
Wendy Mělník
26
Antonín Sucharda
TJ AŠ Ml. Boleslav B
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.