Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - muži
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga
Rozpis soutěže
Moravská liga
Krajské školní ligy
Miroslav Matis
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenky Č
1.3. 14:00
AUE019
S.Vršovice - Kobylisy
18 : 38
1.liga mladší dorostenky
25.4. 13:00
AV038
Kobylisy - Háje
32 : 29
8.3. 10:00
AV021
Slavia - DHC Plzeň
24 : 17
Liga mladší dorostenky Č sk.A
18.10. 12:30
AVA010
DHK Baník Most - Háje
11 : 18
21.9. 14:00
AVA001
S.Vršovice - DHK Baník Most
18 : 26
2.liga mladší dorostenky Č
1.3. 10:00
AVE019
S.Vršovice - DHK Slavoj Žirovnice
25 : 19
Liga Ústeckého kraje starších žáků
17.5. 12:40
SH-113/06
Tygři UL - HK B Most
12 : 19
17.5. 12:00
SH-113/05
HK Lovosice - Loko Louny
17 : 15
17.5. 11:10
SH-113/04
HK B Most - HK Lovosice
17 : 17
17.5. 10:30
SH-113/03
Tygři UL - Loko Louny
6 : 22
17.5. 09:40
SH-113/02
HK Lovosice - Tygři UL
26 : 11
17.5. 09:00
SH-113/01
HK B Most - Loko Louny
15 : 16
18.4. 12:40
SH-112/06
Tygři UL - Loko Louny
15 : 13
18.4. 12:00
SH-112/05
HK Lovosice - HK B Most
21 : 21
18.4. 11:10
SH-112/04
Loko Louny - HK Lovosice
4 : 21
18.4. 10:20
SH-112/03
HK B Most - Tygři UL
13 : 6
18.4. 09:40
SH-112/02
HK B Most - Loko Louny
19 : 9
18.4. 09:00
SH-112/01
Tygři UL - HK Lovosice
10 : 28
15.3. 13:00
SH-111/06
Loko Louny - HK Lovosice
31 : 17
15.3. 12:20
SH-111/05
HK B Most - Tygři UL
21 : 5
15.3. 10:40
SH-111/03
Loko Louny - Tygři UL
22 : 12
15.3. 09:40
SH-111/02
HK B Most - Loko Louny
9 : 22
8.11. 12:50
SH-104/06
Tygři UL - Loko Louny
12 : 14
8.11. 12:10
SH-104/05
HK Lovosice - HK B Most
26 : 15
8.11. 11:20
SH-104/04
Loko Louny - HK Lovosice
15 : 8
8.11. 10:40
SH-104/03
HK B Most - Tygři UL
21 : 16
8.11. 09:40
SH-104/02
HK B Most - Loko Louny
10 : 15
8.11. 09:00
SH-104/01
Tygři UL - HK Lovosice
10 : 20
Společná regionální liga starších žákyň
23.5. 13:40
SD-165/08
Loko Cheb - DHK B Most
18 : 10
23.5. 12:20
SD-165/06
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
9 : 11
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sokolnice - TJ Šumperk
32 : 31
video
online
DTJ Polanka B - Bystřice p.H.
20 : 27
video
online
Sokol Nové Veselí B - Házená Uničov
34 : 27
video
online
Žeravice - Handball 99
37 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bystřice p.H.
18
14
0
4
582 : 449
28
2
Žeravice
18
14
0
4
531 : 442
28
3
Sokol Nové Veselí B
18
13
0
5
546 : 440
26
4
Bohunice
18
13
0
5
583 : 558
26
5
DTJ Polanka B
18
11
0
7
506 : 419
22
6
Handball 99
18
7
1
10
488 : 510
15
7
TJ Šumperk
18
6
2
10
431 : 479
14
8
Házená Uničov
18
6
1
11
465 : 520
13
9
Sokolnice
18
4
0
14
498 : 587
8
10
Hustopeče
18
0
0
18
381 : 607
0
Tabulka střelců
Karel Mayer
SK Žeravice
148
Martin Šmíd
TJ Šumperk
146
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
141
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Mayer
SK Žeravice
28
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
23
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Blažek
Legata Hustopeče
42
Petr Dobřický
DTJ Polanka B
38
Lukáš Měchura
TJ Bystřice pod Hostýnem
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.