Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
SRL
Liga Vysočiny - muži
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga
Krajské školní ligy
Jiří Žďárský
Mateřský klub
Slovan Varnsdorf
Rok narození
1967
Typ licence
Licence C
Platnost licence
26.3.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
6.12. 15:30
AC061
Sokol Kobylisy - Starý Plzenec
29 : 40
2.liga muži SVČ
9.5. 17:00
AD129
Liberec - TJ Sokol Bělá
36 : 31
11.4. 17:00
AD110
Loko Louny - Ml. Boleslav
39 : 28
28.3. 17:00
AD105
Ústí n.L. - Kolín
29 : 22
21.3. 17:00
AD102
Liberec - HK Lovosice B
30 : 38
22.2. 18:00
AD078
Ústí n.L. - Praha 4
22 : 24
14.2. 18:00
AD068
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
36 : 22
2.liga mladší dorostenci Č
11.4. 14:30
AK110
Loko Louny - Lokomotiva Vršovice
34 : 15
21.3. 15:00
AK102
Liberec - HK B Most
25 : 31
8.3. 15:00
AK090
HK B Most - Sokol Šťáhlavy
31 : 25
30.11. 15:00
AK058
HK B Most - TJ Sokol Bělá p.B.
29 : 23
Český pohár žen
31.8. 17:00
AN003
TJ Sokol Bělá - Střešovice A
13 : 17
Žákovská liga starších žáků
28.2. 15:20
AO126
Liberec A - Loko Louny
28 : 23
28.2. 14:20
AO125
TJ Sokol Bělá - Náchod
16 : 15
28.2. 11:40
AO123
Náchod - Liberec A
15 : 25
28.2. 09:00
AO121
Liberec A - TJ Sokol Bělá
28 : 24
2.liga ženy Č
16.11. 17:00
AS046
Ústí n.L. - S.Vršovice B
33 : 22
Liga starší dorostenky Č sk.A
30.11. 10:00
AUA028
DHK Baník Most - HC Plzeň
18 : 16
15.11. 15:00
AUA022
DHK Baník Most - SVŠ Plzeň
22 : 32
Liga starší dorostenky Č sk.B
21.9. 15:00
AUB003
Slavia - Kobylisy
30 : 19
Liga mladší dorostenky Č sk.A
30.11. 12:30
AVA028
DHK Baník Most - HC Plzeň
26 : 29
15.11. 12:30
AVA022
DHK Baník Most - HK Spartak Ústí n.L.
15 : 21
9.11. 10:30
AVA021
HK Spartak Ústí n.L. - S.Vršovice
31 : 15
Liga mladší dorostenky Č sk.B
21.9. 13:00
AVB003
Slavia - Kobylisy
31 : 19
Společná regionální liga starších žákyň
16.5. 14:00
SD-164/10
Loko Cheb - Liberec
14 : 10
16.5. 13:40
SD-164/08
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
10 : 6
16.5. 13:00
SD-164/07
Liberec - DHK B Most
10 : 12
16.5. 11:40
SD-164/05
DHK B Most - Loko Cheb
9 : 18
16.5. 11:00
SD-164/04
HK Sptk Ústí n.L. - Liberec
9 : 5
16.5. 09:40
SD-164/02
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
9 : 7
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Wendy Mělník
31 : 24
video
online
Kutná Hora - Ml. Boleslav B
26 : 24
video
online
L.Vršovice - S.Vršovice B
25 : 19
video
online
Wendy Mělník - S.Vršovice B
33 : 29
video
online
L.Vršovice - Ledeč n.S.
26 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ml. Boleslav B
12
9
1
2
322 : 255
19
2
L.Vršovice
12
9
0
3
321 : 298
18
3
Kutná Hora
12
5
2
5
274 : 256
12
4
Ledeč n.S.
12
5
2
5
272 : 292
12
5
Wendy Mělník
12
5
0
7
287 : 298
10
6
HK B Most
12
4
1
7
280 : 310
9
7
S.Vršovice B
12
2
0
10
259 : 306
4
Tabulka střelců
Karel Grůša
TJ AŠ Ml. Boleslav B
70
Pavel Kotisa
Lokomotiva Vršovice
64
Jan Balcer
Lokomotiva Vršovice
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Denis Polívka
TJ Sparta Kutná Hora
16
Jan Balcer
Lokomotiva Vršovice
16
Michal Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Brož
TJ Sparta Kutná Hora
42
Jan Běloch
Wendy Mělník
26
Antonín Sucharda
TJ AŠ Ml. Boleslav B
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.