Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
SRL
Liga Vysočiny - muži
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga
Krajské školní ligy
Petr Halada
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.1.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
8.5. 17:00
AA196
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
19.4. 11:00
AA174
Tatran Litovel - Sokol Přerov
32 : 26
11.4. 18:00
AA179
Cement Hranice - Dukla Praha
24 : 26
28.3. 18:00
AA154
HC Zlín - Tatran Litovel
23 : 22
7.3. 18:00
AA125
Sokol Přerov - Cement Hranice
26 : 37
14.2. 17:00
AA104
Tatran Litovel - A.S.A. Lovosice
24 : 35
7.2. 17:30
AA097
HC Zlín - M.A.T. Plzeň
23 : 32
13.12. 17:00
AA085
KP Brno - M.A.T. Plzeň
26 : 25
7.12. 16:00
AA083
HC Zlín - SKP Frýdek-Místek
34 : 30
26.11. 18:00
AA069
Dukla Praha - Tatran Litovel
35 : 26
9.11. 10:30
AA059
Cement Hranice - Sokol Přerov
35 : 15
25.10. 18:00
AA046
Gumárny Zubří - Sokol Přerov
43 : 26
11.10. 18:00
AA033
Ronal Jičín - Sokol Přerov
30 : 15
28.9. 10:30
AA019
M.A.T. Plzeň - KP Brno
23 : 20
14.9. 17:00
AA011
Ronal Jičín - Tatran Litovel
20 : 18
1.liga muži
21.9. 15:00
AB003
Chodov - Bohunice
27 : 23
2.liga muži SVČ
30.11. 16:00
AD058
HK Lovosice B - TJ Sokol Bělá
45 : 21
1.liga starší dorostenci
30.11. 14:00
AG058
HK Lovosice - Dukla
30 : 19
19.9. 17:30
AG005
Dukla - Handball KP Brno
30 : 21
1.liga mladší dorostenci
30.11. 12:00
AJ058
HK Lovosice - Dukla
26 : 28
Český pohár mužů
1.2. 10:30
AM074
Cement Hranice - KP Brno
33 : 26
12.9. 20:30
AM032
Bohemians - Loko Louny
23 : 30
Český pohár žen
25.2. 18:00
AN029
J.Hradec - Veselí n.M.
31 : 37
W.H.I.L.
16.5. 15:00
AW153
Sokol Písek - HC Zlín
28 : 26
4.4. 18:00
AW122
Slavia Praha - Slávia Partizánske
37 : 30
14.3. 15:00
AW125
Sokol Písek - ŠKP Bratislava
35 : 16
28.2. 18:00
AW097
Baník Most - Iuventa Michalovce
27 : 19
14.1. 17:30
AW065
Slavia Praha - Veselí nad Moravou
29 : 22
21.11. 18:00
AW051
Sokol Písek - Sokol Poruba
19 : 32
18.10. 18:00
AW024
Veselí nad Moravou - Sokol Poruba
27 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Wendy Mělník
31 : 24
video
online
Kutná Hora - Ml. Boleslav B
26 : 24
video
online
L.Vršovice - S.Vršovice B
25 : 19
video
online
Wendy Mělník - S.Vršovice B
33 : 29
video
online
L.Vršovice - Ledeč n.S.
26 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ml. Boleslav B
12
9
1
2
322 : 255
19
2
L.Vršovice
12
9
0
3
321 : 298
18
3
Kutná Hora
12
5
2
5
274 : 256
12
4
Ledeč n.S.
12
5
2
5
272 : 292
12
5
Wendy Mělník
12
5
0
7
287 : 298
10
6
HK B Most
12
4
1
7
280 : 310
9
7
S.Vršovice B
12
2
0
10
259 : 306
4
Tabulka střelců
Karel Grůša
TJ AŠ Ml. Boleslav B
70
Pavel Kotisa
Lokomotiva Vršovice
64
Jan Balcer
Lokomotiva Vršovice
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Denis Polívka
TJ Sparta Kutná Hora
16
Jan Balcer
Lokomotiva Vršovice
16
Michal Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Brož
TJ Sparta Kutná Hora
42
Jan Běloch
Wendy Mělník
26
Antonín Sucharda
TJ AŠ Ml. Boleslav B
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.