Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - muži
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga
Rozpis soutěže
Moravská liga
Krajské školní ligy
Jiří Dolejší
Mateřský klub
TJ Jiskra Zruč n.S.
Rok narození
1973
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
18.4. 17:00
AB119
Náchod - Talent Plzeň "B"
21 : 31
21.3. 17:00
AB101
Dvůr Králové - Karviná B
29 : 22
1.3. 11:00
AB082
Bohunice - Dvůr Králové
19 : 24
6.12. 18:00
AB061
Strakonice - Jičín "B"
28 : 18
16.11. 17:00
AB043
Jičín "B" - Bohunice
30 : 23
26.10. 13:30
AB031
Jičín "B" - Talent Plzeň "B"
32 : 22
25.10. 17:00
AB034
Náchod - Strakonice
26 : 28
2 liga muži JZČ
18.10. 15:00
AC029
S.Vršovice - Třeboň
36 : 33
2.liga muži SVČ
25.4. 10:30
AD126
Kolín - Libčice n. Vlt.
25 : 24
2.liga starší dorostenci Č
25.4. 15:00
AH123
D. Cerekev - Sp.MAS Sezimovo Ústí
27 : 24
18.4. 14:00
AH119
Náchod - D. Cerekev
31 : 26
21.3. 13:00
AH101
1.HK Dvůr Králové - Sp.MAS Sezimovo Ústí
36 : 14
1.liga mladší dorostenci
21.3. 15:00
AJ101
D.Králové - Karviná
31 : 44
6.12. 16:00
AJ061
Strakonice - Jičín
29 : 20
2.liga mladší dorostenci Č
18.4. 12:00
AK119
Náchod - Loko Louny
29 : 26
19.3. 18:00
AK074
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - TJ Sokol Bělá p.B.
20 : 23
30.11. 17:00
AK055
Chrudim - Lokomotiva Vršovice
28 : 29
Žákovská liga starších žáků
2.5. 14:55
AO278
Pardubice - Liberec A
15 : 32
2.5. 14:00
AO277
Kutná Hora - Kopřivnice A
15 : 22
2.5. 11:15
AO274
Kutná Hora - Pardubice
36 : 14
2.5. 10:20
AO273
Liberec A - F.-Místek A
21 : 29
2.5. 08:30
AO271
F.-Místek A - Kutná Hora
20 : 29
11.4. 14:55
AO238
F.-Místek A - Náchod
23 : 19
11.4. 14:00
AO237
Dukla Praha - Jičín
23 : 11
11.4. 11:15
AO234
Dukla Praha - F.-Místek A
23 : 14
11.4. 10:20
AO233
Náchod - STM Olomouc
22 : 18
11.4. 08:30
AO231
STM Olomouc - Dukla Praha
10 : 15
28.2. 15:50
AO139
Dukla Praha - Chodov
43 : 13
28.2. 14:00
AO137
Kutná Hora - Dukla Praha
23 : 31
28.2. 12:10
AO135
Dukla Praha - Uherské Hradiště
26 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sokolnice - TJ Šumperk
32 : 31
video
online
DTJ Polanka B - Bystřice p.H.
20 : 27
video
online
Sokol Nové Veselí B - Házená Uničov
34 : 27
video
online
Žeravice - Handball 99
37 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bystřice p.H.
18
14
0
4
582 : 449
28
2
Žeravice
18
14
0
4
531 : 442
28
3
Sokol Nové Veselí B
18
13
0
5
546 : 440
26
4
Bohunice
18
13
0
5
583 : 558
26
5
DTJ Polanka B
18
11
0
7
506 : 419
22
6
Handball 99
18
7
1
10
488 : 510
15
7
TJ Šumperk
18
6
2
10
431 : 479
14
8
Házená Uničov
18
6
1
11
465 : 520
13
9
Sokolnice
18
4
0
14
498 : 587
8
10
Hustopeče
18
0
0
18
381 : 607
0
Tabulka střelců
Karel Mayer
SK Žeravice
148
Martin Šmíd
TJ Šumperk
146
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
141
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Mayer
SK Žeravice
28
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
23
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Blažek
Legata Hustopeče
42
Petr Dobřický
DTJ Polanka B
38
Lukáš Měchura
TJ Bystřice pod Hostýnem
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.