Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
SRL
Liga Vysočiny - muži
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga
Krajské školní ligy
Martin Přibyl
Mateřský klub
Slovan Varnsdorf
Rok narození
1978
Typ licence
Licence C
Platnost licence
24.5.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SVČ
28.3. 17:00
AD105
Ústí n.L. - Kolín
29 : 22
21.3. 17:00
AD102
Liberec - HK Lovosice B
30 : 38
22.2. 18:00
AD078
Ústí n.L. - Praha 4
22 : 24
14.2. 18:00
AD068
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
36 : 22
2.liga mladší dorostenci Č
21.3. 15:00
AK102
Liberec - HK B Most
25 : 31
8.3. 15:00
AK090
HK B Most - Sokol Šťáhlavy
31 : 25
30.11. 15:00
AK058
HK B Most - TJ Sokol Bělá p.B.
29 : 23
Český pohár žen
31.8. 17:00
AN003
TJ Sokol Bělá - Střešovice A
13 : 17
Liga starší dorostenky Č sk.A
30.11. 10:00
AUA028
DHK Baník Most - HC Plzeň
18 : 16
15.11. 15:00
AUA022
DHK Baník Most - SVŠ Plzeň
22 : 32
Liga mladší dorostenky Č sk.A
30.11. 12:30
AVA028
DHK Baník Most - HC Plzeň
26 : 29
15.11. 12:30
AVA022
DHK Baník Most - HK Spartak Ústí n.L.
15 : 21
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
22.3. 12:20
MH-212/06
Tygři Ústí "A" - Lovosice A
8 : 17
22.3. 11:40
MH-212/05
Loko Louny - HC Žatec
13 : 6
22.3. 11:00
MH-212/04
Lovosice A - Slovan Varnsdorf
14 : 3
22.3. 10:20
MH-212/03
Tygři Ústí "A" - HC Žatec
16 : 8
22.3. 09:40
MH-212/02
Lovosice A - Loko Louny
17 : 5
22.3. 09:00
MH-212/01
Slovan Varnsdorf - Tygři Ústí "A"
6 : 9
Inter REG liga - Muži
17.5. 10:00
IRM-022
Česká Lípa - Náchod "B"
22 : 18
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Wendy Mělník
31 : 24
video
online
Kutná Hora - Ml. Boleslav B
26 : 24
video
online
L.Vršovice - S.Vršovice B
25 : 19
video
online
Wendy Mělník - S.Vršovice B
33 : 29
video
online
L.Vršovice - Ledeč n.S.
26 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ml. Boleslav B
12
9
1
2
322 : 255
19
2
L.Vršovice
12
9
0
3
321 : 298
18
3
Kutná Hora
12
5
2
5
274 : 256
12
4
Ledeč n.S.
12
5
2
5
272 : 292
12
5
Wendy Mělník
12
5
0
7
287 : 298
10
6
HK B Most
12
4
1
7
280 : 310
9
7
S.Vršovice B
12
2
0
10
259 : 306
4
Tabulka střelců
Karel Grůša
TJ AŠ Ml. Boleslav B
70
Pavel Kotisa
Lokomotiva Vršovice
64
Jan Balcer
Lokomotiva Vršovice
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Denis Polívka
TJ Sparta Kutná Hora
16
Jan Balcer
Lokomotiva Vršovice
16
Michal Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Brož
TJ Sparta Kutná Hora
42
Jan Běloch
Wendy Mělník
26
Antonín Sucharda
TJ AŠ Ml. Boleslav B
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.