Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - muži
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Moravská liga
Krajské školní ligy
Ondřej Harbich
Mateřský klub
HBC Jičín
Rok narození
1994
Typ licence
Licence C
Platnost licence
1.7.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga ženy Č
11.4. 16:00
AS106
Turnov - S.Vršovice B
30 : 27
30.11. 17:00
AS056
Turnov - Slavoj Tachov
27 : 26
5.10. 18:00
AS014
Astra - Turnov
23 : 27
21.9. 16:00
AS001
Turnov - Loko Cheb
25 : 23
Liga starší dorostenky Č sk.A
5.10. 16:00
AUA009
Astra Praha - TJ AŠ Mladá Boleslav
18 : 20
2.liga starší dorostenky Č
11.4. 13:00
AUE034
TJ AŠ Mladá Boleslav - HC Plzeň
21 : 22
Liga mladší dorostenky Č sk.A
28.9. 10:30
AVA005
Háje - HC Plzeň
28 : 26
2.liga mladší dorostenky Č
8.5. 10:30
AVE043
HK Spartak Ústí n.L. - DHK Slavoj Žirovnice
29 : 16
Společný přebor starších žáků
10.5. 15:00
BG020
Sokol Úvaly A - AŠ Ml. Boleslav
20 : 4
10.5. 13:00
BG035
Příbram - S.Vršovice
6 : 23
10.5. 11:40
BG034
Příbram - Sokol Úvaly A
10 : 28
10.5. 09:40
BG032
S.Vršovice - Sokol Úvaly A
15 : 12
Společná regionální liga mužů
5.10. 14:00
CR011
S.Vršovice B - Wendy Mělník
22 : 23
Inter REG liga - Muži
21.9. 18:00
IRM-5
Turnov - Náchod "B"
16 : 24
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Třešť - Tišnov
24 : 31
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
25 : 26
video
online
Újezd u Brna - SK Kuřim B
26 : 32
video
online
H.Brod - Nové Bránice
27 : 18
video
online
Bystřice n.P. - SHC Maloměřice B
26 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
20
18
1
1
594 : 449
37
2
Tišnov
20
15
1
4
574 : 481
31
3
Sokolnice
20
15
0
5
582 : 527
30
4
Nové Bránice
20
13
2
5
502 : 395
28
5
D. Cerekev
20
10
2
8
500 : 463
22
6
SK Kuřim B
20
8
1
11
449 : 496
17
7
Hostěrádky
20
6
0
14
432 : 528
12
8
SHC Maloměřice B
20
6
1
13
539 : 579
12
9
Bystřice n.P.
20
5
1
14
398 : 485
11
10
Třešť
20
4
4
12
506 : 561
11
11
Újezd u Brna
20
3
1
16
496 : 608
7
Tabulka střelců
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
168
Jan Matějů
Jiskra Havlíčkův Brod
158
Stanislav Mrkvica
Sokol Sokolnice
149
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
33
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
32
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Máca
Sokol Sokolnice
58
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
54
Pavel Rýdlo
Sokol Nové Bránice
52
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.