Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - muži
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Rozpis soutěže
Sezóna 2014/2015
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga
Krajské školní ligy
Ondřej Harbich
Mateřský klub
HBC Jičín
Rok narození
1994
Typ licence
Licence C
Platnost licence
1.7.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga ženy Č
11.4. 16:00
AS106
Turnov - S.Vršovice B
30 : 27
30.11. 17:00
AS056
Turnov - Slavoj Tachov
27 : 26
5.10. 18:00
AS014
Astra - Turnov
23 : 27
21.9. 16:00
AS001
Turnov - Loko Cheb
25 : 23
Liga starší dorostenky Č sk.A
5.10. 16:00
AUA009
Astra Praha - TJ AŠ Mladá Boleslav
18 : 20
2.liga starší dorostenky Č
11.4. 13:00
AUE034
TJ AŠ Mladá Boleslav - HC Plzeň
21 : 22
Liga mladší dorostenky Č sk.A
28.9. 10:30
AVA005
Háje - HC Plzeň
28 : 26
2.liga mladší dorostenky Č
8.5. 10:30
AVE043
HK Spartak Ústí n.L. - DHK Slavoj Žirovnice
29 : 16
Společný přebor starších žáků
10.5. 15:00
BG020
Sokol Úvaly A - AŠ Ml. Boleslav
20 : 4
10.5. 13:00
BG035
Příbram - S.Vršovice
6 : 23
10.5. 11:40
BG034
Příbram - Sokol Úvaly A
10 : 28
10.5. 09:40
BG032
S.Vršovice - Sokol Úvaly A
15 : 12
Společná regionální liga mužů
5.10. 14:00
CR011
S.Vršovice B - Wendy Mělník
22 : 23
Inter REG liga - Muži
21.9. 18:00
IRM-5
Turnov - Náchod "B"
16 : 24
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - Havl. Brod - 16.5.2015 (nehraje N. Veselí B) - výsledky
video
online
D. Cerekev - H. Brod
19 : 11
video
online
Sokol Nové Veselí A - Sokol V. Meziříčí
17 : 7
video
online
Chrudim - D. Cerekev
6 : 21
video
online
H. Brod - Sokol Nové Veselí A
6 : 16
video
online
Sokol V. Meziříčí - Chrudim
11 : 9
video
online
D. Cerekev - Sokol Nové Veselí A
12 : 16
video
online
H. Brod - Sokol V. Meziříčí
12 : 17
video
online
Sokol Nové Veselí A - Chrudim
15 : 4
video
online
Sokol V. Meziříčí - D. Cerekev
10 : 20
video
online
Chrudim - H. Brod
9 : 7
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí A
40
34
2
4
660 : 298
70
2
Sokol V. Meziříčí
40
30
1
9
593 : 376
61
3
D. Cerekev
40
27
2
11
562 : 388
56
4
H. Brod
40
10
2
28
291 : 512
22
5
Sokol Nové Veselí B
40
10
2
28
317 : 524
22
6
Chrudim
40
4
1
35
227 : 552
9
Tabulka střelců
Filip Chalupa
TJ Sokol Nové Veselí A
198
Vojtěch Svoboda
TJ Sokol Velké Meziříčí
168
Vít Linhart
TJ Sokol Nové Veselí A
135
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Chalupa
TJ Sokol Nové Veselí A
14
Štěpán Fiala
TJ Sokol Velké Meziříčí
6
Lukáš Dolejší
Sokol Dolní Cerekev
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Špejtek
Sokol Dolní Cerekev
18
Roman Juhoš
TJ Sokol Velké Meziříčí
14
David Vlček
TJ Sokol Nové Veselí B
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.