Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - muži
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Rozpis soutěže
Sezóna 2014/2015
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga
Krajské školní ligy
Jiří Dolejší
Mateřský klub
TJ Jiskra Zruč n.S.
Rok narození
1953
Typ licence
Licence B
Platnost licence
12.5.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár mužů
19.11. 20:30
AM052
H.Brod - KP Brno
28 : 41
12.11. 19:00
AM051
Dvůr Králové - Dukla Praha
18 : 23
Český pohár žen
28.10. 16:30
AN024
DHK Pardubice - Zora Olomouc
15 : 37
Žákovská liga starších žáků
28.2. 10:20
AO133
Uherské Hradiště - Chodov
16 : 17
Mladší žactvo - podzimní část
13.9. 12:40
CM027
Zruč n.S. - Příbram
16 : 5
13.9. 10:50
CM024
Mělník B - Zruč n.S.
8 : 12
13.9. 10:10
CM023
Sokol Úvaly B - TJ Sokol Bělá
13 : 11
Starší žáci - podzimní část
28.10. 12:35
CN070
AŠ Ml. Boleslav - Příbram
19 : 7
28.10. 11:10
CN063
TJ Sokol Bělá - Příbram
23 : 3
28.10. 10:25
CN064
Kutná Hora - AŠ Ml. Boleslav
20 : 10
28.10. 09:00
CN061
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
8 : 21
12.10. 15:00
CN050
Příbram - TJ Sokol Bělá
8 : 17
12.10. 14:20
CN049
Úvaly - Mělník
21 : 11
12.10. 11:40
CN045
Příbram - Úvaly
4 : 24
12.10. 09:40
CN042
Úvaly - Kutná Hora
10 : 14
Společná regionální liga mužů
18.4. 15:30
CR027
Ledeč n.S. - S.Vršovice B
33 : 25
19.10. 10:30
CR016
Kutná Hora - S.Vršovice B
25 : 19
11.10. 15:30
CR013
Ledeč n.S. - Kutná Hora
22 : 22
27.9. 15:30
CR007
Ledeč n.S. - L.Vršovice
32 : 25
21.9. 10:30
CR004
Kutná Hora - Wendy Mělník
17 : 18
13.9. 15:30
CR002
Ledeč n.S. - HK B Most
26 : 24
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
10.5. 10:20
CX043
Dukla 6 - Kutná Hora
26 : 13
10.5. 09:40
CX042
Dukla 4 - Mělník A
10 : 19
10.5. 09:00
CX041
Kutná Hora - Zruč n.S.
16 : 17
Liga Vysočiny - muži
6.6. 15:30
JA001
Ledeč n.S. - H.Brod
20 : 24
Liga Vysočiny - mladší žáci
16.5. 13:30
JC120
Chrudim - H. Brod
9 : 7
16.5. 12:30
JC118
Sokol Nové Veselí A - Chrudim
15 : 4
16.5. 11:30
JC116
D. Cerekev - Sokol Nové Veselí A
12 : 16
16.5. 10:30
JC114
H. Brod - Sokol Nové Veselí A
6 : 16
16.5. 09:30
JC112
Sokol Nové Veselí A - Sokol V. Meziříčí
17 : 7
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - Havl. Brod - 16.5.2015 (nehraje N. Veselí B) - výsledky
video
online
D. Cerekev - H. Brod
19 : 11
video
online
Sokol Nové Veselí A - Sokol V. Meziříčí
17 : 7
video
online
Chrudim - D. Cerekev
6 : 21
video
online
H. Brod - Sokol Nové Veselí A
6 : 16
video
online
Sokol V. Meziříčí - Chrudim
11 : 9
video
online
D. Cerekev - Sokol Nové Veselí A
12 : 16
video
online
H. Brod - Sokol V. Meziříčí
12 : 17
video
online
Sokol Nové Veselí A - Chrudim
15 : 4
video
online
Sokol V. Meziříčí - D. Cerekev
10 : 20
video
online
Chrudim - H. Brod
9 : 7
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí A
40
34
2
4
660 : 298
70
2
Sokol V. Meziříčí
40
30
1
9
593 : 376
61
3
D. Cerekev
40
27
2
11
562 : 388
56
4
H. Brod
40
10
2
28
291 : 512
22
5
Sokol Nové Veselí B
40
10
2
28
317 : 524
22
6
Chrudim
40
4
1
35
227 : 552
9
Tabulka střelců
Filip Chalupa
TJ Sokol Nové Veselí A
198
Vojtěch Svoboda
TJ Sokol Velké Meziříčí
168
Vít Linhart
TJ Sokol Nové Veselí A
135
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Chalupa
TJ Sokol Nové Veselí A
14
Štěpán Fiala
TJ Sokol Velké Meziříčí
6
Lukáš Dolejší
Sokol Dolní Cerekev
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Špejtek
Sokol Dolní Cerekev
18
Roman Juhoš
TJ Sokol Velké Meziříčí
14
David Vlček
TJ Sokol Nové Veselí B
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.