Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
SRL
Liga Vysočiny - muži
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga
Krajské školní ligy
Vilém Novotný
Mateřský klub
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
9.5. 18:00
AC128
Zruč n.S. - S.Vršovice
26 : 27
11.4. 15:30
AC110
Milevsko - VŠ Plzeň
13 : 23
22.2. 10:45
AC078
Sezimovo Ústí - Bohemians
20 : 23
18.10. 17:00
AC026
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
17 : 20
2.liga muži SVČ
18.4. 17:00
AD115
Jablonec - Libčice n. Vlt.
25 : 24
12.4. 17:00
AD112
Slavia - Ústí n.L.
25 : 24
23.11. 16:00
AD049
Libčice n. Vlt. - Jablonec
31 : 20
22.11. 10:30
AD050
Kolín - Liberec
28 : 23
16.11. 15:15
AD047
HK Lovosice B - Kolín
31 : 21
9.11. 17:00
AD042
1.HC Pardubice - Loko Louny
31 : 25
8.11. 10:30
AD039
Kolín - Ústí n.L.
25 : 23
26.10. 17:00
AD032
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
30 : 23
12.10. 15:00
AD024
Ústí n.L. - HK Lovosice B
37 : 32
27.9. 17:00
AD009
Loko Louny - Libčice n. Vlt.
28 : 27
1.liga starší dorostenci
28.9. 12:00
AG007
Jičín - Kopřivnice
38 : 25
2.liga starší dorostenci Č
18.4. 15:00
AH115
ELP Jablonec - 1.HK Dvůr Králové
28 : 24
18.10. 15:00
AH026
Loko Č.Budějovice - Sp.MAS Sezimovo Ústí
25 : 22
1.liga mladší dorostenci
16.11. 13:30
AJ047
HK Lovosice - Strakonice
33 : 17
28.9. 10:00
AJ007
Jičín - Kopřivnice
27 : 28
2.liga mladší dorostenci Č
10.5. 12:30
AK128
TJ Sparta Kutná Hora - S.Vršovice
26 : 27
15.3. 14:00
AK094
Lokomotiva Vršovice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
21 : 22
22.11. 13:00
AK050
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Liberec
25 : 26
9.11. 15:00
AK042
1.HC Pardubice - Loko Louny
30 : 29
8.11. 13:00
AK039
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Sokol Šťáhlavy
27 : 31
26.10. 15:00
AK032
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá p.B.
23 : 22
27.9. 14:30
AK009
Loko Louny - TJ Sparta Kutná Hora
32 : 24
Český pohár mužů
14.9. 13:30
AM037
Kutná Hora - Dvůr Králové
12 : 20
31.8. 10:30
AM012
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
33 : 30
Žákovská liga starších žaček
22.3. 17:30
AP200
Poruba - Kobylisy II
13 : 24
22.3. 15:30
AP198
SKH Velká n.V. - Poruba
17 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Wendy Mělník
31 : 24
video
online
Kutná Hora - Ml. Boleslav B
26 : 24
video
online
L.Vršovice - S.Vršovice B
25 : 19
video
online
Wendy Mělník - S.Vršovice B
33 : 29
video
online
L.Vršovice - Ledeč n.S.
26 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ml. Boleslav B
12
9
1
2
322 : 255
19
2
L.Vršovice
12
9
0
3
321 : 298
18
3
Kutná Hora
12
5
2
5
274 : 256
12
4
Ledeč n.S.
12
5
2
5
272 : 292
12
5
Wendy Mělník
12
5
0
7
287 : 298
10
6
HK B Most
12
4
1
7
280 : 310
9
7
S.Vršovice B
12
2
0
10
259 : 306
4
Tabulka střelců
Karel Grůša
TJ AŠ Ml. Boleslav B
70
Pavel Kotisa
Lokomotiva Vršovice
64
Jan Balcer
Lokomotiva Vršovice
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Denis Polívka
TJ Sparta Kutná Hora
16
Jan Balcer
Lokomotiva Vršovice
16
Michal Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Brož
TJ Sparta Kutná Hora
42
Jan Běloch
Wendy Mělník
26
Antonín Sucharda
TJ AŠ Ml. Boleslav B
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.