Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - muži
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga
Rozpis soutěže
Moravská liga
Krajské školní ligy
Jaromír Halíř
Mateřský klub
I.HK Dvůr Králové
Rok narození
1955
Typ licence
Licence A
Platnost licence
4.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
25.4. 13:00
AC125
S.Vršovice - Č.Budějovice
33 : 28
30.11. 17:00
AC058
Chodov B - Košutka
24 : 24
23.11. 18:00
AC050
Sokol Kobylisy - Č.Budějovice
18 : 26
22.11. 18:00
AC051
S.Vršovice - Chodov B
28 : 29
2.liga muži SVČ
9.5. 17:00
AD127
Jablonec - Kolín
30 : 26
2.5. 17:00
AD091
Jablonec - HK Lovosice B
30 : 26
18.4. 17:00
AD116
Liberec - Kolín
39 : 26
11.4. 17:00
AD111
TJ Sokol Bělá - Praha 4
21 : 39
21.3. 10:30
AD100
Kolín - Praha 4
25 : 28
15.3. 17:00
AD095
1.HC Pardubice - Slavia
25 : 41
8.3. 17:00
AD089
Liberec - Praha 4
29 : 37
1.3. 17:00
AD082
1.HC Pardubice - Libčice n. Vlt.
22 : 23
28.2. 17:00
AD084
TJ Sokol Bělá - Slavia
21 : 29
15.2. 17:00
AD067
Jablonec - Praha 4
19 : 28
6.12. 17:00
AD063
TJ Sokol Bělá - Liberec
24 : 22
8.11. 17:00
AD041
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
19 : 32
12.10. 17:00
AD021
1.HC Pardubice - Kolín
26 : 28
11.10. 17:00
AD019
Jablonec - TJ Sokol Bělá
19 : 14
5.10. 18:00
AD014
HK Lovosice B - Praha 4
34 : 33
28.9. 14:30
AD007
Jablonec - Slavia
18 : 20
20.9. 15:00
AD004
Liberec - Loko Louny
25 : 36
1.liga starší dorostenci
26.10. 11:30
AG031
Jičín - Talent Plzeň
28 : 39
5.10. 16:00
AG014
HK Lovosice - Zubří
23 : 21
2.liga starší dorostenci Č
9.5. 15:00
AH127
ELP Jablonec - ČZ HBC Strakonice 1921
23 : 33
2.5. 15:00
AH091
ELP Jablonec - Chodov
32 : 32
15.2. 15:00
AH067
ELP Jablonec - Náchod
26 : 27
30.11. 13:00
AH058
Chodov - TJ Košutka
27 : 30
29.11. 14:00
AH056
Náchod - Třeboň
39 : 27
11.10. 15:00
AH019
ELP Jablonec - TJ Košutka
21 : 21
28.9. 12:30
AH007
ELP Jablonec - TJ Sokol Úvaly
25 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sokolnice - TJ Šumperk
32 : 31
video
online
DTJ Polanka B - Bystřice p.H.
20 : 27
video
online
Sokol Nové Veselí B - Házená Uničov
34 : 27
video
online
Žeravice - Handball 99
37 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bystřice p.H.
18
14
0
4
582 : 449
28
2
Žeravice
18
14
0
4
531 : 442
28
3
Sokol Nové Veselí B
18
13
0
5
546 : 440
26
4
Bohunice
18
13
0
5
583 : 558
26
5
DTJ Polanka B
18
11
0
7
506 : 419
22
6
Handball 99
18
7
1
10
488 : 510
15
7
TJ Šumperk
18
6
2
10
431 : 479
14
8
Házená Uničov
18
6
1
11
465 : 520
13
9
Sokolnice
18
4
0
14
498 : 587
8
10
Hustopeče
18
0
0
18
381 : 607
0
Tabulka střelců
Karel Mayer
SK Žeravice
148
Martin Šmíd
TJ Šumperk
146
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
141
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Mayer
SK Žeravice
28
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
23
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Blažek
Legata Hustopeče
42
Petr Dobřický
DTJ Polanka B
38
Lukáš Měchura
TJ Bystřice pod Hostýnem
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.