Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
SRL
Liga Vysočiny - muži
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga
Krajské školní ligy
Jaromír Halíř
Mateřský klub
I.HK Dvůr Králové
Rok narození
1955
Typ licence
Licence A
Platnost licence
4.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladší dorostenci
26.10. 09:30
AJ031
Jičín - Talent Plzeň
33 : 27
5.10. 14:00
AJ014
HK Lovosice - Zubří
24 : 29
2.liga mladší dorostenci Č
10.5. 17:00
AK127
Chrudim - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 25
25.4. 09:00
AK125
S.Vršovice - Liberec
27 : 30
18.4. 15:00
AK116
Liberec - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
53 : 34
17.4. 17:00
AK082
1.HC Pardubice - TJ Sparta Kutná Hora
21 : 27
11.4. 15:00
AK111
TJ Sokol Bělá p.B. - Náchod
28 : 26
21.3. 13:00
AK100
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Náchod
26 : 36
15.3. 15:00
AK095
1.HC Pardubice - S.Vršovice
31 : 28
8.3. 15:00
AK089
Liberec - Náchod
32 : 35
28.2. 13:00
AK084
TJ Sokol Bělá p.B. - S.Vršovice
25 : 24
6.12. 13:00
AK063
TJ Sokol Bělá p.B. - Liberec
28 : 27
29.11. 12:00
AK056
Náchod - 1.HC Pardubice
22 : 33
22.11. 14:30
AK051
S.Vršovice - HK B Most
22 : 32
16.11. 17:00
AK043
Chrudim - 1.HC Pardubice
20 : 45
15.11. 12:00
AK045
Náchod - TJ Sokol Bělá p.B.
21 : 33
8.11. 15:00
AK041
TJ Sokol Bělá p.B. - Lokomotiva Vršovice
22 : 17
12.10. 15:00
AK021
1.HC Pardubice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
28 : 16
20.9. 13:00
AK004
Liberec - Loko Louny
21 : 36
Český pohár mužů
13.9. 16:30
AM031
H.Brod - Č.Budějovice
32 : 30
13.9. 10:00
AM033
Kolín - Libčice n. Vlt.
26 : 27
2.liga ženy Č
25.4. 11:00
AS112
S.Vršovice B - Ústí n.L.
24 : 20
28.3. 15:00
AS098
TJ Sokol Bělá - Slavoj Tachov
23 : 14
28.2. 15:00
AS084
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice B
28 : 26
6.12. 15:00
AS063
TJ Sokol Bělá - Kobylisy B
32 : 19
22.11. 16:15
AS051
S.Vršovice B - Astra
24 : 27
2.liga ženy M-A
1.3. 15:00
ATA017
DHK Pardubice - Sokol V. Meziříčí
27 : 34
2.liga ženy M jih
9.11. 11:00
ATC021
DHK Pardubice - SK Velká Bystřice
25 : 22
1.liga starší dorostenky
24.5. 15:00
AU053
Slavia - Olomouc
19 : 32
Liga starší dorostenky Č sk.B
27.9. 09:00
AUB005
H.Brod - Kobylisy
31 : 32
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Wendy Mělník
31 : 24
video
online
Kutná Hora - Ml. Boleslav B
26 : 24
video
online
L.Vršovice - S.Vršovice B
25 : 19
video
online
Wendy Mělník - S.Vršovice B
33 : 29
video
online
L.Vršovice - Ledeč n.S.
26 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ml. Boleslav B
12
9
1
2
322 : 255
19
2
L.Vršovice
12
9
0
3
321 : 298
18
3
Kutná Hora
12
5
2
5
274 : 256
12
4
Ledeč n.S.
12
5
2
5
272 : 292
12
5
Wendy Mělník
12
5
0
7
287 : 298
10
6
HK B Most
12
4
1
7
280 : 310
9
7
S.Vršovice B
12
2
0
10
259 : 306
4
Tabulka střelců
Karel Grůša
TJ AŠ Ml. Boleslav B
70
Pavel Kotisa
Lokomotiva Vršovice
64
Jan Balcer
Lokomotiva Vršovice
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Denis Polívka
TJ Sparta Kutná Hora
16
Jan Balcer
Lokomotiva Vršovice
16
Michal Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Brož
TJ Sparta Kutná Hora
42
Jan Běloch
Wendy Mělník
26
Antonín Sucharda
TJ AŠ Ml. Boleslav B
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.