Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - muži
Rozpis soutěže
KU o přeborníka Kraje Vysočina
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga
Krajské školní ligy
Lukáš Hurt
Post
Mateřský klub
SSK Talent 90 Plzeň
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1992
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
31
Počet branek
1
Starty
1.liga muži
10.05. [AB130]
Chodov - Talent Plzeň "B"
24 : 26
0 branek
26.04. [AB123]
Talent Plzeň "B" - Karviná B
30 : 19
0 branek
18.04. [AB119]
Náchod - Talent Plzeň "B"
21 : 31
0 branek
28.03. [AB108]
Bohunice - Talent Plzeň "B"
25 : 29
0 branek
22.03. [AB097]
Talent Plzeň "B" - Jičín "B"
24 : 20
0 branek
14.03. [AB096]
Talent Plzeň "B" - Bystřice p.H.
27 : 17
0 branek
08.03. [AB086]
Kopřivnice - Talent Plzeň "B"
36 : 28
0 branek
01.03. [AB083]
Talent Plzeň "B" - Strakonice
34 : 23
0 branek
22.02. [AB075]
Dvůr Králové - Talent Plzeň "B"
24 : 24
0 branek
15.02. [AB070]
Talent Plzeň "B" - Sokol Nové Veselí
19 : 26
0 branek
07.12. [AB064]
Talent Plzeň "B" - Chodov
23 : 31
0 branek
23.11. [AB053]
Talent Plzeň "B" - Náchod
28 : 28
0 branek
15.11. [AB044]
Olomouc - Talent Plzeň "B"
27 : 28
0 branek
09.11. [AB042]
Talent Plzeň "B" - Bohunice
27 : 26
0 branek
26.10. [AB031]
Jičín "B" - Talent Plzeň "B"
32 : 22
0 branek
19.10. [AB030]
Bystřice p.H. - Talent Plzeň "B"
23 : 23
0 branek
12.10. [AB020]
Talent Plzeň "B" - Kopřivnice
24 : 38
0 branek
04.10. [AB017]
Strakonice - Talent Plzeň "B"
28 : 26
0 branek
28.09. [AB009]
Talent Plzeň "B" - Dvůr Králové
31 : 19
0 branek
21.09. [AB004]
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň "B"
23 : 23
0 branek
2 liga muži JZČ
29.03. [AC107]
VŠ Plzeň - Košutka
18 : 18
0 branek
21.03. [AC098]
Košutka - Třeboň
34 : 30
0 branek
07.03. [AC085]
Košutka - Starý Plzenec
25 : 31
0 branek
28.02. [AC084]
Košutka - S.Vršovice
23 : 37
0 branek
14.02. [AC071]
Košutka - Zruč n.S.
34 : 21
0 branek
06.12. [AC063]
Košutka - Č.Budějovice
39 : 23
0 branek
22.11. [AC052]
Košutka - Sezimovo Ústí
25 : 19
0 branek
16.11. [AC045]
Bohemians - Košutka
19 : 34
1 branek
08.11. [AC041]
Košutka - VŠ Plzeň
27 : 23
0 branek
27.09. [AC008]
Košutka - Sokol Kobylisy
38 : 20
0 branek
Další
Předchozí kola
Kvalifikační utkání - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - H.Brod
20 : 24
Tabulka střelců
Jan Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
6
Jakub Suchánek
Jiskra Havlíčkův Brod
6
Jakub Semenec
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
5
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Drozd
Jiskra Havlíčkův Brod
3
Jan Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
2
Jakub Semenec
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
4
Tomáš Zich
Jiskra Havlíčkův Brod
2
René Vondra
Jiskra Havlíčkův Brod
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.