Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - muži
Rozpis soutěže
KU o přeborníka Kraje Vysočina
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga
Krajské školní ligy
Robert Filip
Post
Mateřský klub
Dukla Praha
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
2
Starty
Extraliga muži
20.09. [AA016]
A.S.A. Lovosice - Dukla Praha
27 : 28
0 branek
13.09. [AA010]
Dukla Praha - Cement Hranice
23 : 23
0 branek
07.09. [AA003]
Tatran Litovel - Dukla Praha
22 : 23
0 branek
2 liga muži JZČ
10.05. [AC127]
Starý Plzenec - Sokol Kobylisy
28 : 20
0 branek
26.04. [AC126]
Sokol Kobylisy - Zruč n.S.
29 : 20
1 branek
18.04. [AC116]
Č.Budějovice - Sokol Kobylisy
25 : 18
0 branek
12.04. [AC113]
Sokol Kobylisy - Chodov B
24 : 20
0 branek
29.03. [AC105]
Sezimovo Ústí - Sokol Kobylisy
18 : 30
0 branek
22.03. [AC100]
Sokol Kobylisy - Bohemians
23 : 23
0 branek
15.03. [AC094]
VŠ Plzeň - Sokol Kobylisy
19 : 24
0 branek
08.03. [AC087]
Sokol Kobylisy - Třeboň
23 : 34
0 branek
28.02. [AC083]
Milevsko - Sokol Kobylisy
20 : 25
0 branek
22.02. [AC074]
Sokol Kobylisy - Košutka
22 : 24
0 branek
14.02. [AC072]
S.Vršovice - Sokol Kobylisy
21 : 20
1 branek
06.12. [AC061]
Sokol Kobylisy - Starý Plzenec
29 : 40
0 branek
23.11. [AC050]
Sokol Kobylisy - Č.Budějovice
18 : 26
0 branek
16.11. [AC047]
Chodov B - Sokol Kobylisy
30 : 23
0 branek
26.10. [AC034]
Bohemians - Sokol Kobylisy
32 : 30
0 branek
19.10. [AC028]
Sokol Kobylisy - VŠ Plzeň
28 : 23
0 branek
05.10. [AC017]
Sokol Kobylisy - Milevsko
26 : 29
0 branek
Český pohár mužů
10.12. [AM070]
Libčice n. Vlt. - Dukla Praha
23 : 32
0 branek
Předchozí kola
Kvalifikační utkání - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - H.Brod
20 : 24
Tabulka střelců
Jan Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
6
Jakub Suchánek
Jiskra Havlíčkův Brod
6
Jakub Semenec
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
5
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Drozd
Jiskra Havlíčkův Brod
3
Jan Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
2
Jakub Semenec
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
4
Tomáš Zich
Jiskra Havlíčkův Brod
2
René Vondra
Jiskra Havlíčkův Brod
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.