Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - muži
Rozpis soutěže
KU o přeborníka Kraje Vysočina
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga
Krajské školní ligy
Filip Fous
Post
Mateřský klub
Sokol Dolní Cerekev
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2002
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
39
Počet branek
93
Starty
Liga Vysočiny - mladší žáci
16.05. [JC119]
Sokol V. Meziříčí - D. Cerekev
10 : 20
1 branek
16.05. [JC116]
D. Cerekev - Sokol Nové Veselí A
12 : 16
0 branek
16.05. [JC113]
Chrudim - D. Cerekev
6 : 21
3 branek
16.05. [JC111]
D. Cerekev - H. Brod
19 : 11
3 branek
09.05. [JC106]
Sokol Nové Veselí B - D. Cerekev
10 : 16
3 branek
09.05. [JC104]
Sokol Nové Veselí A - D. Cerekev
14 : 18
3 branek
09.05. [JC102]
D. Cerekev - Sokol V. Meziříčí
19 : 11
2 branek
02.05. [JC100]
D. Cerekev - Chrudim
13 : 9
6 branek
02.05. [JC097]
Sokol V. Meziříčí - D. Cerekev
9 : 16
1 branek
02.05. [JC094]
D. Cerekev - Sokol Nové Veselí B
10 : 15
2 branek
02.05. [JC091]
D. Cerekev - H. Brod
12 : 4
3 branek
25.04. [JC088]
D. Cerekev - Sokol Nové Veselí B
19 : 8
6 branek
25.04. [JC086]
D. Cerekev - H. Brod
21 : 11
10 branek
25.04. [JC084]
Chrudim - D. Cerekev
7 : 15
4 branek
25.04. [JC082]
Sokol Nové Veselí A - D. Cerekev
11 : 9
0 branek
18.04. [JC080]
D. Cerekev - H. Brod
9 : 12
1 branek
18.04. [JC078]
Sokol Nové Veselí B - D. Cerekev
10 : 16
3 branek
18.04. [JC075]
Sokol Nové Veselí A - D. Cerekev
19 : 13
1 branek
18.04. [JC073]
D. Cerekev - Sokol V. Meziříčí
16 : 17
3 branek
09.11. [JC060]
H. Brod - D. Cerekev
6 : 16
2 branek
09.11. [JC058]
D. Cerekev - Sokol Nové Veselí A
12 : 12
3 branek
09.11. [JC055]
Sokol V. Meziříčí - D. Cerekev
12 : 13
1 branek
09.11. [JC053]
Chrudim - D. Cerekev
4 : 14
5 branek
01.11. [JC050]
D. Cerekev - Chrudim
18 : 8
5 branek
01.11. [JC047]
Sokol V. Meziříčí - D. Cerekev
11 : 10
1 branek
01.11. [JC044]
D. Cerekev - Sokol Nové Veselí B
11 : 11
3 branek
01.11. [JC041]
D. Cerekev - H. Brod
12 : 8
2 branek
18.10. [JC038]
D. Cerekev - Chrudim
12 : 5
0 branek
18.10. [JC036]
Sokol Nové Veselí B - D. Cerekev
4 : 13
2 branek
18.10. [JC034]
Sokol Nové Veselí A - D. Cerekev
13 : 10
5 branek
Další
Předchozí kola
Kvalifikační utkání - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - H.Brod
20 : 24
Tabulka střelců
Jan Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
6
Jakub Suchánek
Jiskra Havlíčkův Brod
6
Jakub Semenec
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
5
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Drozd
Jiskra Havlíčkův Brod
3
Jan Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
2
Jakub Semenec
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
4
Tomáš Zich
Jiskra Havlíčkův Brod
2
René Vondra
Jiskra Havlíčkův Brod
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.